Nacházíte se na: Úvodní strana » Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Co může být horšího než otravní komáři a mouchy. Pokud je k vám domů nechcete vpustit – vyberte si z naší nabídky okenních nebo dveřních sítí.

 

Montáž dveřní sítě Tesa – zvládne opravdu každý. Každé balení obsahuje hliníkový rám, montážní sadu a vysoce odolnou síťovinu ze skelného vlákna v barvě antracitu. Stačí si pouze vybrat vhodnou velikost rámu podle rozměru vašich dveří.

 

Okenní sítě od stejné firmy fungují na podobném principu: zvolte velikost a objednejte – všechny velikosti se dodávají v bílé nebo hnědé barvě. Pokud chcete něco víc, než jen okenní síť, pořiďte si u nás Tesa okenní roletu proti hmyzu. Je mnohem praktičtější (dá se celá zatáhnout) a také lépe vypadá.

 

Do dveří, kde z estetických či jiných důvodů nechcete použít rámovou síťovou ochranu si můžete namontovat volnou síť proti hmyzu v podobě závěsu. Je to levné a přitom efektní řešení. 

 

Pokud chcete do okna nebo libovolného průduchu instalovat protihmyzovou zábranu napevno, využijte naši nabídku samolepících bezrámových systémů. Budete překvapeni jejich vysokou kvalitou a opravdu nízkými cenami.

 

K výrobkům značky Tesa samozřejmě dodáváme veškeré příslušenství a další vybavení – zavírače, závěsné panty, upevňovací pásku nebo stavěcí šrouby pro okenní ostění.Jakou vybrat barvu sítě? Objem světla pronikajícího černou i bílou sítí je zcela stejný! - Antracitová síť je oproti bílé v okně téměř neviditelná! Nemusíte se obávat ztráty světla v pokoji. - Bílá síť je vhodná pro použití především tam, kde chcete zabránit zvídavým pohledům zvenčí – např. v přízemních oknech. Bílá barva způsobuje odraz světelných paprsků a tudíž chrání nejen proti hmyzu, ale také proti nežádoucím pohledům.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz


AKČNÍ NABÍDKA