Nacházíte se na: Úvodní strana » Houpací sítě

Houpací sítě

Moderní houpací sítě a křesla jsou místem komfortního odpočinku – dají se snadno přichytit na strop, nosné sloupy nebo si k nim můžete objednat praktický stojan.

 

V naší nabídce houpacích sítí si vybere každý – ať už chcete jednoduchou síť pro venkovní použití (modely Barbados a Sanda) nebo komfortní rodinnou (Paradiso a Silvana). Všechny jsou vyrobeny ze 100% bavlny, snadno udržovatelné a velmi pohodlné. Námi nabízené sítě jsou konstruovány taky, aby unesly 120kg a více (dle konkrétního typu).

 

Houpací sítě s tyčemi jsou cenově dostupnější, vyžadují menší prostor k instalaci, mají však také o něco nižší maximální nosnost.

 

Závěsná křesla jsou zajímavou alternativou k houpacím sítím. Máte v bytě či interiéru domu menší prostor a stejně byste chtěli příjemné místo k odpočinku? Křesla mají pouze jeden závěsný bod a dají se (stejně jako sítě) snadno sundat z kotvící konzoly v případě nutnosti uvolnit prostor.

 

Pro děti nás virtuální hobbymarket nabízí zmenšené verze houpacích sítí a křesel s maximální bezpečností. Pořiďte vašim miláčkům klasickou síť Azur v dětské velikosti, model AirPLAYne ve tvaru letadla nebo síťovou houpačku Koala pro ty nejmenší.

 

Ke všem typům sítí a závěsných křesel nabízíme celou řadu stojanů a doplňků – kotvící závěsy nebo pohodlné deky Molly využitelné pro všechny druhy sítí, ale také na rodinný výlet či piknik.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz


AKČNÍ NABÍDKA