Nacházíte se na: Úvodní strana » Ruční nářadí

Ruční nářadí

V sekci ruční nářadí se skrývají maličkosti, které potřebuje snad každá domácnost, kutil ale i stavař nebo řemeslník.

 

Najdete zde široký sortiment kladiv, hasáků, hoblíků, ručních pil a pilek, metrů, šroubováků – prostě všechno to, potřebujete na běžnou údržbu a vylepšování vašeho domova a zahrady.

 

Například kladiva prodáváme pouze značek Extol a Stanley, protože i u takto obyčejné věci si chceme být jistí, že vám bude sloužit dlouho a svou práci odvede kvalitně. Kromě standardních kladiv pro široké využití nabízíme také speciální kladiva pro práce zednické či pokrývačské.

 

Pokud nechcete malé nářadí kupovat po jednotlivých kusech, objednejte si cenově zvýhodněné sady nářadí v různých velikostech – přesně dle vaší potřeby – které obsahují všechno potřebné pro domácího kutila nebo šikovného tatínka či maminku.    

 

Válí se vám doma nářadí někde v koutě? Vyberte si v naší nabídce z téměř šedesáti druhů kufrů a boxů pro ukládání vašich pracovních pomůcek. Máme vše od malých plastových organizérů a zásobníků až po otevřené brašny pro profesionály.

 

V sekci ruční nářadí naleznete také podpovrchové detektory, ruční detektory kovu a celou řadu nivelačních přístrojů – optických i laserových.  

 

Pro dokonalejší vybavení vaší dílny nabízíme svěráky – od standardních až po modelářské.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz


AKČNÍ NABÍDKA