Nacházíte se na: Úvodní strana » Dílna a garáž

Dílna a garáž

V této kategorii naleznete vše, co byste mohli ve své garáži nebo dílně potřebovat. Základem každé dílny by měl být pracovní stůl či pracoviště. Vyzkoušejte z naší nabídky například bezpečný a úderuodolný stůl Master Cut 1000 s pozinkovanou pracovní deskou, který je vhodný k veškerým dílenským pracím. Dá se snadno skládat a je vhodný pro všechny přímočaré a kotoučové pily do max. hloubky řezu 66mm nebo vrchní frézy ve spojení s frézovací zarážkou.

 

Když už máte stůl, určitě se vám bude hodit nějaký odkládací prostor – ve stísněné dílně jsou ideální závěsné lišty a držáky nářadí.

 

V naší nabídce je také celá řada žebříků, pracovních podstavců nebo stojanů – například pro uchycení vrtačky, úhlové brusky nebo pokosové pily.

 

V případě, že v dílně nemáte zavedenou elektriku, vyberte si z naší nabídky elektrocentrál s výkonem a palivovou nádrží podle vašich představ a požadavků. 

 

V rámci zvýšení bezpečnosti by každá dílna měla být vybavena lékárničkou a hasícím přístrojem – ty, které najdete v našem virtuálním hobbymarketu jsou plně certifikované, včetně revize a dají se zakoupit s praktickými držáky na zeď.

 

Po dokončení práce na úklid rádi využijete některý z našich technických dílenských vysavačů.

 Vyberte podkategorii: