Nacházíte se na: Úvodní strana » Elektrické nářadí

Elektrické nářadí

Potřebujete řezat, vrtat, šroubovat, protahovat, míchat nebo svářet? Kterýkoliv z nástrojů, co něco z toho umí, a jde zapojit do elektřiny najdete v našem virtuálním hobbymarketu.

Vyberte si z široké nabídky vrtaček – máme všechny druhy – od velkých vrtacích a bouracích kladiv, přes klasické vrtačky – příklepové, bez příklepu nebo stojanové – až po praktické akuvrtačky kvalitních výrobců jako jsou Black&Decker, Powerplus nebo Bosch.

Chcete-li řezat, nabízíme vám pokosové a kotoučové, ale i stolní kotoučové pily různých velikostí.

Vaší stavbu vybavíme sortimentem míchaček a elektrických míchadel, pro montování sádrokartonu máme speciální utahovačky a šroubováky. Domácí kutilové jistě ocení řadu produktů pro jemnou práci – pájky, leštičky, sponkovačky nebo stříkací či lepící pistole.

Kromě klasického a běžně používaného elektrického nářadí nabízíme také speciální nástroje, jako jsou například lamelovací a drážkovací frézy či elektrické kartušové vytlačovaní pistole.

Ke všem výrobkům dodáváme celou řadu příslušenství a náhradních dílů. Pokud nemáte vhodnou násadu na šroubovák, kupte si u nás upínací adaptér, pro vaši akuvrtačku zde seženete náhradní baterii či nabíjecí adaptér (nabíječka). Pro vaše pily máme nové řetězy, vodící lišty nebo kotouče. 

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz


AKČNÍ NABÍDKA