Nacházíte se na: Úvodní strana » Koupelna » Zrcadla

Koupelna » Zrcadla

V naší západní kultuře se klade důraz na dokonalý vzhled a zevnějšek člověka. Mnohdy první dojem a upravenost ovlivní celkové mínění o nás. Pohled do zrcadla než odejdeme z domu, se pro mnohé z nás stává každodenní rutinní záležitostí. Mohli bychom se mylně domnívat, že zrcadlo je nezbytnou součástí každodenního života žen, avšak nenechte se zmýlit, zrcadlo je běžným vybavením domácnosti každého moderního muže.

Designéři moderních zrcadel si s tvary a technickým provedením dokáží opravdu vyhrát. Na trhu se objevují jak jednoduchá obdélníková zrcadla, tak zrcadla klasická kulatá nebo oválná. Zrcadla jsou k dostání v rámech nebo bez nich. Novinkou jsou však, oproti časům minulým, zrcadla vyřezávaná z plastu! Tento způsob technologie umožňuje vyřezat do zrcadla různorodé ornamenty a tvary, že vás výsledek vždy ohromí. Moderní vzhled a technologie nejsou ovšem pro každého. Pro milovníky rustikálního stylu se stále vyrábí krásná zrcadla s nádechem nostalgie a vzpomínek na staré časy. Rám zrcadla je vyrobený z masívu, což nádherně zapadá do stylu retro, který vyznáváte.

Zrcadla umísťujeme nejčastěji do koupelen, předsíní a ložnic. Každé ráno, když vstaneme, míří naše první kroky na záchod a do koupelny. Koupelna je místo, kde se každý den myjeme, češeme, holíme a líčíme, proto se dá říct, že koupelnové zrcadlo je prostě nutností. Navíc pomocí zrcadla můžeme opticky zvětšit prostor malé koupelny nebo správným nastavením zrcadla prosvětlit tmavší rohy v místnosti. Oproti ostatním druhům zrcadel musí ta koupelnová odolávat zvýšené vlhkosti, která je pro koupelny tak charakteristcká.

Při výběru koupelnového zrcadla v našem e-shopu se můžete spolehnout na to, že ke každému vybranému produktu můžete vhodně zkombinovat i ostatní kusy koupelnového nábytku.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 29 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Zrcadlo DECO 9
440,- Kč
Zrcadlo DECO 6
448,- Kč
Zrcadlo DECO 3
490,- Kč
Zrcadlo DECO 2
538,- Kč
Zrcadlo PLUTO ZC 55
1 302,- Kč

Počet produktů: 29 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA