Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Židle

Nábytek » Židle

Stále více lidí tráví svůj čas v sedavém zaměstnání. Aby se tak dlouhá doba strávená na židli dala vůbec vydržet, je potřeba pouvažovat, jestli židle, na které sedíme, je ta pravá. Ta správná židle má podporovat správné držení těla, měla by být pohodlně nastavitelná a při sezení poskytovat určitý komfort. Nepohodlná a nesprávně zvolená židle si za chvíli vybere svou daň ve formě bolavých zad či hýždí. A to neplatí jen u kancelářských židlí, ale pro jakékoliv jiné židle, které užíváme. Každý jistě zažil posezení na nepohodlné židli, nakonec se člověk ani nesoustředí na to, na co potřebuje a neustále poposedává či vstává, aby si na chvíli ulevil.

Na rozdíl od kuchyňských nebo barových židlí jsou na kancelářské židle kladeny daleko vyšší nároky. Od kancelářských židlí se očekává správná podpora zad, především v oblasti bederní páteře. Každý člověk má jinou tělesnou konstituci a proto jsou kancelářské židle opatřeny nastavitelným opěradlem pro správnou podporu páteře, ale i nastavitelným sedákem a područkami. Je důležité, aby se chodidla dotýkala celou plochou země a kolena svírala úhel 90 stupňů. Často se při práci potřebujeme na židli pohybovat. Pevný pětiramenný podstavec s dobře funkčními kolečky tvoří bezpečný základ každé židle.

Na židle do jídelny nebo domácích barů jsou také kladeny požadavky na pohodlnost, avšak ruku v ruce s efektním designem. Na trhu se setkáváme se židlemi z různých druhů materiálů jako je dřevo, plast, kov či čalouněné židle nebo jejich kombinace. Ačkoliv židle s moderním designem působí často stroze až nepohodlně, opak je pravdou. Výrobci židlí dokážou zakomponovat do zdánlivě jednoduchého vzhledu ten správný tvar pro pohodlné sezení.Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA