Nacházíte se na: Úvodní strana » Zdravotní pomůcky

Zdravotní pomůcky

V kategorii pro zdraví nabízíme řadu zdravotních doplňků a měřících přístrojů. Chcete si změřit tlak? Zvolte jeden z našich elektronických tlakoměrů. Můžete měřit buď na zápěstí nebo na paži, v nabídce jsou také přístroje s hlasovou podporou, které vám přesně řeknou co máte dělat (samozřejmě česky). Všechny tlakoměry vyrábí renomovaná německá firma Medisana a jsou certifikované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).  

 

Pro měření teploty u malých dětí doporučujeme zakoupit infračervený digitální teploměr. Už žádné nepřesné měření pod paží a nutností fixace dítěte. Teploměr pouze přiložíte k čelu a během jediné sekundy znáte výsledek. Digitálním infračerveným teploměrem se dá měřit i teplota tekutin, což jistě využijete při koupeli nebo přípravě teplého nápoje.

 

Po celkové zlepšení zdravotního stavu a podporu léčby některých chronických potíží využijte naši infračervenou lampu. Pokud se cítíte prostě jen často unaveni, ve vašem bytě či domě by neměly chybět naše masážní a wellness přístroje. Od masážní domácí obuvi, přes vyhřívané polštáře či podložky do postele, až po masážní rošt do vany s aromaterapií – vše slouží pouze k vašemu odpočinku a pocitu pohody.

 

Pokud máte doma suchý vzduch – použijte naše zvlhčovače. Například zvlhčovač vzduchu Medisana Ultrabreeze Comfort Plus je vybaven ultrazvukovou technologií pro ještě lepší ovzduší a dokáže zničit také škodlivé látky a bakterie. 

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA