Nacházíte se na: Úvodní strana » Zahradní technika

Zahradní technika

Znáte to, na zahradě se nic neudělá samo – kromě sekání a provzdušňování trávníku se vždy najde nějaké to postřikování stromů, štípání dříví nebo prostě jen úklid.

 

K tomu všemu jsou samozřejmě potřebné vhodné nástroje. Na našem webshopu naleznete všechno potřebné snad ke všem myslitelným zahradním činnostem a pracím – od ručního nářadí až po zahradní traktory a ridery. Schválně si zkuste tipnou, kolik je v našem sortimentu elektrických nebo motorových nůžek na stříhání živých plotů – 35 a množství dalšího příslušenství. Kde najdete kamenný obchod, ve kterém budete mít na výběr z tolika druhů?

 

Prodáváme pouze kvalitní zboží nejlepších světových značek – klidně si kupte čínské kladívko (a dalších pět takových pro zatlučení jediného hřebíku), ale při nákupu motorové řetězové pily, navrhujeme zvolit si spíše z nabídky osvědčených výrobců jako je Husquarna, Solo nebo Powerplus.

 

Pokud máte potíže s vodou, pomohou vám naše vodárny a zahradní čerpadla, ke kterým nabízíme celou řadou příslušenství a sacích hadic.

 

V naší nabídce je však také mnoho běžného zahradního náčiní za mimořádně dostupné ceny. Potřebujete něco tak banálního jako je rýč? Vyberte si z více než desítky druhů různých velikostí a výrobců.

A po dobře odvedené práci je samozřejmě nejlepší pořádně se osvěžit.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA