Nacházíte se na: Úvodní strana » Zahrada » Zahradní nábytek

Zahrada » Zahradní nábytek

Už jen těžko si lze představit zahradu bez zahradního nábytku. V dnešní době si už lidé chtějí na zahradě také odpočinout. Ba co víc, možná si zahrady pořizují právě kvůli tomu. Jen co po dlouhé zimě vysvitne sluníčko, naskýtá se příležitost trávit venku daleko víc času. Zatímco dříve se lidé spokojili s plastovou variantou zahradního nábytku, dnes jsou nároky na kvalitní zahradní nábytek podstatně vyšší. V horkých letních dnech se ze zahrady stává druhé útočiště, pokud si vybudujeme perfektní zázemí díky kvalitnímu zahradnímu nábytku.

 

Většina majitelů zahrad se určitě shodne na tom, že dřevěný zahradní nábytek je tou nejpřirozenější volbou. Vybírat tak můžeme z nejrůznějších tuzemských dřevin jako je smrk, borovice, dub nebo z exotických dřevin jako je teak, merenti nebo eukalyptus. Tyto exotické dřeviny jsou vysoce odolné proti rozmarům každého počasí a nenáročné na údržbu, avšak vysoké finanční náklady na pořízení takového nábytku často lidi odradí. Schůdnější variantou se proto stává zahradní nábytek ze smrkového nebo dubového masívu. Masívní zahradní nábytek ze smrku je odolný vůči opotřebení a při vhodném ošetřování dlouho vydrží. Tento nábytek se doporučuje všem, kdo chtějí koupit kvalitní nábytek za příznivou cenu. Aby nábytek odolal všem vlivům počasí, měl by být ošetřen impregnací a pokud nemá barevný krycí nátěr, potřebuje pravidelné ošetřování olejovými laky či pigmentovými lazurami. Ochranné nátěry i lazury jsou na trhu v dostatečném výběru a nejrůznějších odstínech.

Volbou zahradního nábytku ze dřeva učiníte svou zahradu příjemným místem pro relaxaci, protože dřevo krásně dotvoří přírodní atmosféru Vaší zahrady a je tedy příjemné nejen pro oko, ale i na dotek.Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA