Nacházíte se na: Úvodní strana » Zahrada » Zahradní houpačky

Zahrada » Zahradní houpačky

 

Zahradní houpačky nabízejí vynikající způsob, jak se odreagovat a zrelaxovat po dlouhém pracovním dni. Pobyt na čerstvém vzduchu působí blahodárně na naše psychické zdraví a podporuje celkovou regeneraci organismu. Zahradní houpačky jsou skvělým řešením, jak spojit příjemný odpočínek s pobytem v přírodě.

Zahradní houpačky disponují pevnou kovovou konstrukcí, která zajišťuje její stabilitu. Pevné ocelové trubky jsou ošetřeny ochranným práškovým lakováním. U každé zahradní houpačky naleznete informaci o její maximální nosnosti. Tato informace je důležitým ukazatelem při jejím výběru. Ty nejpevnější disponují nosností až 300 kg. Naklápěcí stříšky zahradních houpaček jsou vyrobeny ze 100% PES a tudíž poskytují dokonalou ochranu před slunečním zářením. Zahradní houpačky nabízí velmi kvalitní posezení, díky měkkému a pohodlnému polstrování a masívním čalouněným podsedákům. K výrobě polstrů se užívají vysoce kvalitní materiály, které jsou na dotek příjemné a prodyšné, vzhledově velmi vkusné a moderní. U těch luxusnějších typů zahradních houpaček lze nastavit sedací lavici do lůžkové úpravy.

Unikátním typem závěsné houpačky, která se hodí do exteriéru i interiéru je houpačka Barcelona. Je to elegantní pohodlná houpačka vyrobená z ratanu, zavěšená na ocelové konstrukci. Doporučená nosnost je do 100 kg.

Pro milovníky přírodních materiálů máme v nabídce zahradní houpačky z odolných exotický dřevin jako je teak nebo meranti. Dřevěné zahradní houpačky dokonale dokreslí přírodní atmosféru vaší zahrady.

Vytvořte si ve vaší zahradě oázu klidu a odpočinku. Pořiďte si kvalitní zahradní houpačku z našeho e-shopu.

 

 

Skoč na navigaci


Počet produktů: 35 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2Počet produktů: 35 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA