Nacházíte se na: Úvodní strana » Zahrada

Zahrada

Zahradu netvoří pouze dokonalý trávník, vzrostlé stromy a pestrobarevné květy. Je to také důležitá relaxační zóna, která by měla sloužit k odpočinku nebo víkendovým radovánkám. A k tomu, abyste si na zahradě dokonale odpočinuli, je potřebná terasa s vhodně zvoleným nábytkem, houpací sítí nebo malým altánkem, a zejména výkonným grilem. V našem virtuálním hobbymarketu najdete vše.

 

V podsekci zahradní nábytek si můžete vybrat z mnoha sad nebo jednotlivých kusů. Nabízíme nábytek kovový, dřevěný a ratanový. V oddělení grilů na vás samozřejmě čekají klasické grily na dřevěné uhlí v různých velikostech, ale také moderní plynové (a tedy mnohem zdravější) výrobky společnosti Landmann, Weber nebo Grand Hall, které se na outdoor gastronomii specializují a přitom si zachovávají dostupné ceny.

 

Určitě si vyberete jednu ze čtrnácti nabízených zahradních houpaček – od těch obyčejných v ceně od 1480Kč až po luxusní dřevěné či čalouněné s lůžkovou úpravou.

 

Pokud máte radši aktivní odpočinek, na své zahradě pěstujete bylinky, zeleninu nebo jiné zemědělské plodiny, jistě oceníte nabídku našich skleníků a pařenišť. Rádi bych vás upozornili, že na námi dodávané skleníkové konstrukce značky Lanit Plast nabízíme standardně s 15letou zárukou a poskytujeme také 10letou speciální záruku na nerozbitnost polykarbonátového prosklení krupobitím.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA