Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Věšákové stěny

Nábytek » Věšákové stěny

Předsíně a chodby jsou zpravidla prvním prostorem, který vidíme při vstupu do domu. Pokud je předsíň útulná, čistá a světlá, přímo nás vybízí, abychom vstoupili dovnitř. Avšak pokud je tmavá a neútulná, působí spíš odpuzujícím dojmem. Správnými úpravami, lze i z nepřítulné místnosti vytvořit prostor, který nás může již při prvním vstupu do domu okouzlit.

Problémem městských bytů bývají převážně stísněné prostory samotné předsíně. Tyto prostory opticky prosvětlíme zářivou a svěží barvou stěn a vhodnou volbou podlahové krytiny. A když umístíme do chodby zrcadlo, dojde k optickému zvětšení místnosti. Zrcadlo v přesíni je dokonce nutným prvkem, ne jenom dekorativním. Dobrým řešením je pořízení věšákové stěny současně se zrcadlem, aby jeho rám korespondoval s ostatními kusy nábytku. Ve věšákových stěnách najdeme pomocníka, jak udělat pořádek a řád v odložených svršcích a sezonním oblečení. Jistě každý ocení, že si může rychle a jednoduše odložit své svršky a drobnosti jako kabelky, čepice, deštníky, klíče a prostor může i tak působit upraveně.

Součástí předsíňových stěn bývají často botníky a šatní skříně, abychom tento prvek v naší předsíni maximálně prakticky využili. Předsíňové stěny výrobci nabízejí v nejrůznějších variantách, materiálech a odstínech tak, že již není problémem uspokojit touhu každého zákazníka.


Probíhá aktualizace databáze.

Pro kompletní nabídku sortimentu v kategorii "Věšákové stěny" kontaktujte naše obchodníky.

Najít "Věšákové stěny" v celém sortimentu.
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA