Nacházíte se na: Úvodní strana » Světla a osvětlení

Světla a osvětlení

Světlo je pro život člověka nesmírně důležité. O přirozené se vám postará slunce – o to umělé náš virtuální hobbymarket. V naší nabídce si můžete zvolit z nekonečného množství světelných zdrojů pro veškeré použití v domácnosti, dílnách nebo venkovních prostorách.

 

Do interiéru se nejlépe hodí nástěnná, pokojová nebo stropní svítidla. V sortimentu stropních svítidel máme skladem celou řadu stropnic, bodových svítidel a lišt. Pro designově zajímavá řešení vám doporučujeme použít moderní lankové nebo kolejnicové systémy.

 

Nabízíme také vhodná světla pro kuchyň (nad i pod kuchyňskou linku) a koupelny, která jsou vybavena ochranou proti zkratování v případě vyšší vlhkosti v místnosti. 

 

Pokud chcete ušetřit peníze za elektřinu, vyplatí se vám investovat do stropních svítidel řady Economy, které užívají speciální 5W úsporné žárovky.

 

Dětský pokojík jistě vhodně doplní naše pestrobarevná dětská stropní svítidla řady AGL Fun, která nabízíme v několika barevných i tvarových variantách.

 

Rozhodně si nezapomeňte pořídit venkovní osvětlení, třeba na terasu či zahradu a pokud si potřebujete přisvítit v garáži nebo dílně, máme pro vás výběr z úsporných, LED a halogenových pracovních svítilen.    

Pro úsporné a pohodlné osvětlení exteriéru i interiéru bytu či domu se nejlépe hodí senzorová svítidla. Nabízíme to nejlepší na trhu - senzorová světla německého výrobce STEINEL.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA