Nacházíte se na: Úvodní strana » Zahrada » Sušení prádla

Zahrada » Sušení prádla

V malých bytech a domácnostech se často setkáváme s problémem, jak a kde nejlépe usušit prádlo. Při sušení prádla se odpařuje přebytečná voda a ta způsobuje zvýšené vlhké prostředí v bytě. Pokud máte plastová okna, je zaděláno na vznik plísní, pokud nebudeme prostor často odvětrávat. Ideálním řešením je sušárna prádla, avšak ne každý má tu možnost a prostor si něco takového vybudovat.

Určitě se shodneme na tom, že prádlo se nejlépe suší venku. Prádlo tak rychleji schne a svěže voní.

Pořiďte si zahradní sušák na prádlo. Zahradní sušák na prádlo je vyroben z kvalitních konstrukčních materiálů, které jsou odolné vůči korozi a povětrnostním vlivům. Navíc získáte dostatečnou plochu pro sušení, uvádí se, že až na 4 – 6 praček prádla podle typu sušáku. Držák pro hlavní tyč se zapouští do betonu nebo se šroubuje do země, přičemž můžeme tvrdit, že ukotvení sušáků je opravdu stabilní. Zahradní sušák se snadno skládá a rozkládá, je tu zde i možnost různého výškového nastavení. K sušákům dodáváme UV odolné šňůry, které se snadno čistí a zamezuje se tak zašpinění prádla. Výrobci od firmy Leifheit přišli dokonce se skvělým řešením samozavinovacích šňůr do konstrukce při skládání sušáku, tudíž odpadá jejich čištění a šňůry jsou tak chráněny proti nečistotám. Některé venkovní sušáky jsou vybaveny speciálním mechanismem pro nastavení správného vypětí šňůry.

Jako příslušenství k zahradním sušákům nabízíme clip na drobné prádlo, který se upevňuje k základní konstrukci venkovího sušáku a umožňuje pevné zavěšení drobných kousků prádla a samotných ramínek. Vybrat si u nás můžete i samostatné držáky k upevnění do země, prádelní šňůru s navijákem nebo praktický voděodolný obal, který lze využít i na slunečníky.

Vyřešte nedostatek místa na sušení prádla pořízením praktického zahradního sušáku.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 8 | Počet stránek 1

       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA