Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE

Fotogalerie: Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE
Další obrázky:
Fotogalerie: Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE Fotogalerie: Sprchový kout Arttec BASIC 80 Grape s vaničkou STONE
Výrobce ARTTEC
Dostupnost 5 dnů
Kód produktu ARC1015
Kategorie Sprchové kouty - komplet
Záruka 2 roky
ks
8 980,- Kč


Doprava zdarma Napište si o dárek k tomuto produktu.
Specifikace

Sprchový kout BASIC 80 Grape s vaničkou STONE 8080R
Čtvrtkruhový sprchový kout BASIC 80 Grape o rozměrech 80x80x185cm vyniká skvělým technickým zpracováním a spolehlivou funkčností všech použitých součástí a materiálů.

Do bílého ALU rámu je vsazeno 6mm silné bezpečnostní grape sklo, které je navíc opatřeno úpravou proti vodnímu kameni.
 Dodáváno bez vaničky.

Rozměry:  80x80x185cm
Rám:  bílý ALU chrom
Výplň:  6mm grape bezpečnostní sklo s úpravou proti vodnímu kameniRozměry: 80x80x3cm


Čtvrtkruhová vanička do sprchového koutu STONE 8080R

Umělý mramor je na rozdíl od přírodního kamene upraven tak, aby byl ideálním materiál pro použití do koupelen. Vanička má výborné tepelné-izolační vlastnosti, udržuje teplotu okolí, proto nestudí a je velmi příjemná na dotek. Díky své dokonalé pevnosti a stabilitě zaručuje nulový prohyb.

 Díky hladkému povrchu vaničky bezproblémově umístíte a utěsníte jakoukoli zástěnu. Speciální povrch navíc zajišťuje velmi snadnou údržbu a odolnost vůči čistícím prostředkům.

Vysoká estetická hodnota a výborné užitné vlastnosti jsou hlavními důvody, proč jsou výrobky z litého mramoru tak oblíbené a žádané.


Technická specifikace

       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA