BEZPEČNOSTNÍ ABSORBENT DRY 626 10 kg Faren

Fotogalerie: BEZPEČNOSTNÍ ABSORBENT  DRY 626 10 kg Faren
Výrobce Faren
Dostupnost 2 dny
Kód produktu ELM0111
Kategorie Sorbenty
Záruka 2 roky
ks
7 886,- Kč


Doprava zdarma Napište si o dárek k tomuto produktu.
Specifikace
Faren | BEZPEČNOSTNÍ ABSORBENT  DRY 626 10 kg Faren

Základní charakteristikou produktu DRY 626 je houbovitá textura jeho částic a dutá granulační struktura, ve které přirozená tvrdost silikátů zabraňuje lámání granulí pod vahou lidí nebo předmětů. Produkt DRY 626 má vynikající nelepivé/nepřilnavé vlastnosti; není specifický (může absorbovat různé typy látek) je nehořlavý a netoxický. Vykazuje absorpční schopnosti také v případě zápachů a ve skutečnosti se používá jako podestýlka domácích zvířátek, v chladírnách a v místech ukládání domovních odpadků (před svozem). Je to inertní materiál; nereaguje prakticky s žádnou látkou a proto je vhodný pro chemické závody, kde se používají vysoce rizikové materiály. Spektrum jeho granulí je přesně kontrolováno, takže všechny částice jsou navzájem co do velikosti téměř stejné a produkt je tedy homogenní.

Produkt DRY 626 nevyžaduje žádnou přípravu. Je jednoduše distribuován do místa rozlití nebo tam, kde k rozlití může dojít. Absorpce rozlité látky lze sledovat podle změny barvy sorbujícího prášku, který tmavne. DRY 626 dosahuje maxima své účinnosti v absorbování látek na bázi vody a rozpouštědel a je jenom průměrně účinný při absorpci rozlitých olejů. Je ideální pro rutinní situace, jaké se vyskytují v okolí strojírenských nástrojů, hydraulických zařízení atd.


Hydraulické systémy
Opravny vozidel a motocyklů
Chemické a petrochemické továrny
Společnosti zabývající se zpracováním potravin
Tiskárenský průmysl
Průmyslové nátěry
Kotelny
Strojírenství a lisovny plastů, slévárny


Děkujeme, že si prohlížíte produkt BEZPEČNOSTNÍ ABSORBENT DRY 626 10 kg Faren. Pokud je možný výběr z více barevných provedení, uveďte prosím Vaši volbu do poznámy k objednávce. U některých produktů je možné objednat pouze celá balení, pokud není uvedeno v popisu a tato situace nastane, bude Vás kontaktovat náš zákaznický servis. V případě, že se jedná o výrobek z kategorie Domácí a průmyslová chemie, je možné si technické a bezpečností listy ke zboží stáhnout zde

Technická specifikace

balení 10 kg pytel