Trezory a sejfy » Skříňky, sejfy a trezory na klíče

Skříňky a trezory na klíče slouží k přehlednému uspořádání klíčů na jednom místě, ale hlavně k jejich zabezpečení proti zneužití a odcizení. Mít sejf nebo trezor na klíče se vyplatí ve velkých, středních i malých podnicích, na úřadech ale i v domácnostech, kde se uchovají důležité klíče na jednom místě s určitou dávkou zabezpečení. Většina skříněk na klíče se vyrábí v kategoriích S, přičemž nejvyšší bezpečnost zajišťuje kategorie ST. Trezory na klíče ve vyšších bezpečnostních kategoriich jsou vysoce odolné proti vloupání a díky protipožární izolaci také odolávají ohni. Takové trezory jsou osazeny bezpečnostními trezorovými zámky na klíč v bezp. třídě I. V případě zájmu lze trezory osadit elektronickým zámkem nebo zámkem kombinačním.

Trezory, sejfy a skříňky na klíče se kromě bezpečnostních kategorií rozlišují podle velikosti, respektive podle množství míst k uložení klíčů. Všechny bezpečnostní skříně na klíče jsou vybaveny háky, které jsou číselně i barevně rozlišeny, což napomáhá k přehledné orientaci mezi nimi. Na trhu jsou dostupné malé skříňky na klíče v kapacitě deseti uložených klíčů až po ty největší trezory s kapacitou i 3360 háčků! U tak velkých trezorů na klíče je přehlednost zajištěna pomocí vnitřních posuvných panelů.

Ať už sháníte obyčejnou skříňku na klíče pro vaši domácnost nebo vysoce bezpečnostní sejf a trezor pro důležité klíče, vše naleznete v našem e-shopu. V nabídce naleznete i požární skříňky na klíč pro únikové východy nebo sejfy v řadě Keytronic s moderními elektronickými zámky s možností až 100 milionů kombinací kódů prostřednictvím velké a snadno ovladatelné klávesnice.

 

 


Probíhá aktualizace databáze.

Pro kompletní nabídku sortimentu v kategorii "Skříňky, sejfy a trezory na klíče" kontaktujte naše obchodníky.

Najít "Skříňky, sejfy a trezory na klíče" v celém sortimentu.
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA