Trezory a sejfy » Skříně a trezory na zbraně

Zbraně patří k nejstarším lidským nástrojům, které byly vynalezeny. Už od pradávna se používaly k obraně, útoku či k zajištění potravy. Postupem času se z primitivních nástrojů vyvinuly stále důmyslnější zbraně, které v nepovolaných rukou napáchaly spoustu škod a ničení. V současnosti se k držení střelné zbraně váže vlastnění zbrojního průkazu a také zákonná povinnost ukládat je do skříní a trezorů na zbraně. Bezpečným uložením zbraně do trezoru je chráníte před odcizením, zneužitím, ale hlavně chráníte své děti před nebezpečnou hračkou.

Trezory a skříně na zbraně se svými bezpečnostními prvky nijak výrazně neliší od běžných trezorů na cennosti. Trezory a skříně na zbraně slouží k uložení sportovních, služebních, starožitných a loveckých zbraní. Proto se logicky rozdělují na trezory pro krátké zbraně a trezory pro zbraně dlouhé. Nejběžnější verzí skříní a trezorů na zbraně jsou ty na uložení do deseti kusů. Takové trezory jsou obvykle standardně vybaveny i uzamykatelnou schránkou pro uložení nábojů a munice.

Všechny trezory a skříně na zbraně jsou certifikované podle evropské normy 1143-1 v nejběžnějších bezpečnostních kategoriích 0 a 1.

Naše nabídka trezorů a skříní na zbraně je opravdu široká. Sháníte-li kvalitní trezor pro bezpečné uložení zbraní, neváhejte a navštivte náš e-shop.

 

 

 

 

 

Skoč na navigaci


Počet produktů: 10 | Počet stránek 1

       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA