Nacházíte se na: Úvodní strana » Trezory a sejfy » Sejfy

Trezory a sejfy » Sejfy

Sejfy jsou považovány mezi odbornou veřejností spíše za bezpečnostní schránky. Většina sejfů spadá do kategorie bezpečnosti Z1 – Z3 poskytjící pouze základní ochranu majetku. Znamená to, že taková bezpečnostní třída je určena pro drobné cennosti a nevelkou finanční hotovost. Sejfy se běžně užívají v domácnostech a kancelářích také na doklady, dokumenty, pasy atd. Pokud chceme, aby sejf splňoval vyšší míru bezpečnosti, je potřeba se zamyslet nad jeho umístěním. Přední strana takových sejfů je z pevné oceli, avšak jeho boční stěny nejsou už tak pevné jako ty trezorové. Proto je nutné chránit boční strany sejfu pevným materiálem jako je např. beton nebo ho alespoň pevně uchytit ke stěně nebo do podlahy a vhodně zamaskovat.

Velmi oblíbené a rozšířené v našich domácnostech jsou nábytkové trezory. Jsou to trezory určené k zabudování do nábytku přišroubováním skrze otvory na zadní a spodní stěně. Nábytkové trezory jsou osazeny moderními elektronickými zámky s kódem nebo motýlkovými bezpečnostními zámky. Nábytkové trezory se vyrábí jednostěnné nebo dvoustěnné, což se odráží samozřejmě na míře jeho bezpečnosti a ceně.

V katogorii ohnivzdorné sejfy a boxy naleznete bezpečnostní schránky, které jsou schopny odolat po určitou dobu vystavenému ohni, explozi a vysokým teplotám. Ohnivzdorné sejfy a boxy jsou laboratorně testovány a poskytují účinnou ochranu pro vaše osobní údaje, dokumenty a cennosti.

V kategorii stěnových sejfů naleznete sejfy určené k přichycení přímo na stěnu. U stěnových sejfů je uveden požadavek na minimální tloušťku zdi alespoň 10 cm!

Všechny sejfy a boxy jsou certifikovány podle normy EN 1143-1, takže se vám nemůže stát, že byste pořídili sejf nebo trezor neznámého původu a neznámé bezpečnostní třídy. U každého produktu naleznete podrobnou technickou specifikaci, která vám poskytne potřebné informace ke koupi.

 

 

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA