Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Sedací soupravy

Nábytek » Sedací soupravy

Pro většinu z nás je sedací souprava nepostradatelným kusem nábytku našich obýváků. Od sedačky jejich majitelé očekávají především pohodlí, ale i zajímavý vzhled, který dodá jejich obývacímu pokoji na atraktivitě. S výběrem sedačky je nutno doladit i výběr hlavních a doplňkových barev do celého interiéru pokoje. Trendem dnešní doby je výmalba jedné stěny nebo jejich částí dominantní sytou barvou v kombinaci s doplňujícími jemnými barvami. V tomto duchu se odehrává i ostatní interiér obývacího pokoje. A výběr sedačky perfektně doladí celou kompozici.

Fantazii se meze nekladou, naši výrobci nabízí nepřeberné množství potahových látek jako je odvážný květinový vzor, pruhy, geometrické tvary či jednobarevné varianty. Jednobarevnou čalouněnou sedačku lze oživit pestrými polštáři a po čase je vyměnit, tím získá sedačka zase nový vzhled. Stálicí na trhu jsou sedačky kožené, které jsou také vhodnou volbou do kanceláří. Kožené sedačky se vyznačují určitou nadčasovostí, kvalitou, dlouhou životností a dobře se udržují. I když faktem je, že látkové sedací soupravy se vyrábí už i se snímatelnými potahy či s potahy s protišpinavou úpravou.

Lidé s menšími byty, mají tendenci volit sedačku rozkládací na dlouhodobé spaní. Avšak odborníci proti takovému kroku varují, na spaní je vždy lepší kvalitní postel s kvalitní matrací. Rozkládací sedačka se doporučuje užívat pouze příležitostně. I když kvalita sedaček strmě stoupá, stále je jejich prioritou pohodlné sezení. Udělat pohodlí si tak můžete se sedačkami již výše zmiňovanými rozkládacími, rohovými, s úložnými prostory nebo bez, s menšími pohovkami, křesly či taburety. Vše záleží na Vašich potřebách a dispozicích bytu.

Dopřejte sobě a svým blízkým kvalitní relaxaci ve vybraném sedacím nábytku.


Ve složce "Sedací soupravy" naleznete také:

Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA