Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Šatní skříně

Nábytek » Šatní skříně

Šatní skříně jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Těžko by jsme hledali domácnost, která by nedisponovala tímto kusem nábytku. Šatní skříně tvoří nezbytné zázemí pro náš každodenní život. Jsou nepostradetelné pro jejich praktické využití, avšak jejich designová hodnota je neméně důležitá.

Při výběru šatní skříně sledujeme kromě představy, jak by měla vypadat, ještě několik důležitých ukazatelů. Především je třeba se zamyslet nad hloubkou skříně. Respektive nad tím, jak budete věci do skříně ukládat. Průměrná délka složených vrchních dílů oblečení jako jsou trička a svetry je cca 45 cm. Lze tedy snadno posoudit, nakolik pohodlně budete mít uskladněny tyto věci při konkrétních rozměrech udávanými výrobci. Co se týče šuplíků a zásuvek, tam už jejich hloubka není tak podstatná, protože se používají především na uskladnění drobného šatstva nebo prádla. Dalším logickým ukazatelem, nad kterým se pozastavíme, je tedy rozvržení vnitřku skříně. Tady je potřeba zvážit, kolik potřebujeme prostoru na zavěšení šatů, košil, kalhot či kabátů. Pokud by nestačila výška samotné skříně, můžete si pomoci dokoupením skříňových nádstavců. Je potřeba upozornit, že výrobci udávají vnější rozměry skříní a s tím je nutné počítat při jejich výběru.

Velké oblibě na českém trhu se stále těší skříně vyrobené z lamina. Je to především pro jejich cenovou dostupnost a velký výběr odstínů. Trendem současné doby jsou skříně se zásuvnými dveřmi pro ušetření prostoru před skříní. Klasickou stálicí na trhu jsou ovšem také skříně vyrobené z masívu, které nachází místo ve spoustě českých domácností.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA