Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Rošty

Nábytek » Rošty

Průměrná životnost kvalitní matrace je asi 10 let. Jestli chcete, aby Vaše matrace vydržela co nejdéle, je důležité pořídit spolu s matrací kvalitní rošt. Matrace a rošt tvoří velice důležitou část celé postele, kdy funkce roštu ovlivňuje kvalitu matrace a naopak. Postelový rošt matraci odvětrává a chrání ji proti vlhkosti. Rošty stejně jako matrace se přizpůsobují individuálním požadavkům každého jedince.

Rošty jsou pevné laťkové, lamelové nebo segmentové. Pevné laťkové rošty se nejlépe hodí pod pěnové matrace, matrace s pružinovou kostrou nebo matrace s taštičkovými pružinami za předpokladu, že mezery mezi laťkami nejsou větší než 4 cm. V tomto případě se mohou matrace deformovat. Na lamelové rošty se nejlépe hodí latexové matrace (kromě vyztužených kokosovláknitou deskou), matrace z líných nebo studených pěn nebo sendvičové matrace. Lamelové rošty se vyrábí buď pevné, polohovací nebo na elektrické ovládání. Jako novinku na českém a slovenském trhu výrobci nabízejí rošty segmentové. Zde jsou lamely nahrazeny tzv. křidélky, které jsou umístěny na lamelách ze skleněného vlákna. Motion – křidélka umožňují samostatné bodové pružení s podporou flexibilního zavěšení lamel. Nová konstrukce je určena pro veškeré typy matrací.

Podpořte i Vy kvalitu své matrace a seznamte se s širokou nabídkou roštů v našem e-shopu. U každého typu roštu naleznete podrobné informace o výrobku, z jakého materiálu se vyrábí, pro jaký typ matrace je určen, váhové kategorie a rozměry.Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA