Nacházíte se na: Úvodní strana » Pro děti

Pro děti

V této kategorii nabízíme především šátky na nošení dětí. Šátek se připoutá na tělo a za jeho pomoci se k vám miminko může přitisknout. Cítí vaše teplo, bezpečí vašeho těla a tlukot  srdce – jde o nejpřirozenější způsob přepravy dítěte. Anatomicky je malé dítě v kojeneckém (a starším) věku na nošení v šátku dokonale přizpůsobeno a jeho využívání doporučuje řada odborníků.

 

Šátky mají nosnost do dvaceti kilo a jejich výhoda spočívá v tom, že se dají převazovat podle toho jak dítě roste. V každém balení naleznete také český návod a kresby osmi základních úvazů. Šátky na nošení dětí jsou vyrobeny ze 100% bavlny, jsou bezpečné, odolné a dají se snadno udržovat. Prohlédněte si nabízené barevné varianty.

 

Pro podporu chození vašeho batolete použijte speciální šátek Walk-o-long, který napomáhá k rozvoji rovnováhy a stability, šátek lze použít také pokud své dítě učíte jezdit na bruslích nebo kole. Je navržen tak, aby co nejméně zatěžoval vaši páteř a přitom poskytl vašemu dítěti dokonalou ochranu.

 

V sekci pro děti nabízíme také několik zahradních her – naučte své děti hrát obří šachy nebo jim pořiďte trávníkový minigolf. Překážky mají téměř originální velikost, jsou skladné a celé hřiště se dá jednoduše zabalit do praktické přenosné tašky a vzít s sebou třeba na zahradní párty či dovolenou.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA