Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Postele a válendy

Nábytek » Postele a válendy

Postel hraje v životě každého člověka velmi významnou roli a je dominantním prvkem každé ložnice. Podle učení feng shui má kvalita postele a její umístění vliv na kvalitu našeho života. Je důležité, aby při vstupu do ložnice padl náš zrak přímo na postel, což nám zajistí kontrolu nad svým životem.
Ať už tvrzení východního učení věříte nebo ne, jistě se shodneme na tom, že postel je středobodem našich ložnic a na jejich výběru skutečně záleží. V dnešní době máme na výběr ze spousty druhů postelí jako jsou postele z laminátu, masívu, čalouněné postele, postele kovové či kované. To je asi první věc, nad kterou se pozastavíme, když se rozhodneme pořídit si novou postel. Nezapomeňme ale, že to, co dělá postel kvalitní postelí je hlavně matrace a rošt. Naštěstí se postele a matrace vyrábí ve standardizovaných rozměrech, takže se nemusíte bát, že byste nesehnali do rámu postele odpovídají matraci. Takže pozor na to, ceny postelí jsou uváděny pouze za rám postele, matrace se dokupují samostatně. Existují ale celočalouněné postele, u nichž matrace je jejich nedílnou součástí. Tento druh postelí je stále na českém trhu velmi oblíben díky jejich levné ceně a úložnému prostoru. Avšak na úkor údržby matrací a jejich výměny.
Proto, abychom se dobře vyspali, je důležité dopřát svému tělu dostatek lehací plochy. Volte postel aspoň o 20 cm delší, než je spící osoba a na šířku idelálně 90 cm pro jednu osobu. Širší postel Vám poskytne větší komfort a pohodlí, u „jeden a půl lůžek“ je šířka 120 – 140 cm, pokud se ovšem nevyplatí koupit rovnou manželskou postel. Výrobci také uvádějí, že je dobré zohlednit výšku postele, aby se nám dobře vstávalo. Standardní výška postele se pohybuje okolo 40 – 50 cm.
Naši výrobci jsou schopni upravit postel dle Vašeho přání, vybrat si můžete jak z přehledné nabídky typů postelí, tak jejích rozměrů a barevného provedení. Dnes už není problém sehnat postel takovou, jakou si přejete.Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA