Dílna a garáž » Brány a garážové dveře » Pohony pro posuvné brány

Každý řidič jistě zažil chvíle, kdy při příjezdu domů musel chtě nechtě vystoupit z vozu a jít si otevřít garážová vrata či příjezdovou bránu. Marně asi spekuluje, jak se tomu vyhnout a tajně sní o někom či něčem, kdo by mu bránu mohl otevřít. My Vám nabízíme řešení. Bránu Vám již nemusí otevírat Vaše žena či děti, plně si vystačíte sami s našimi automatizovanými pohony.

Ať už máte bránu křídlovou či posuvnou, pro obojí máme řešení.

Nejrozšířenějsím typem pro posuvné brány k rodinným domům je sada FAAC 740. Model je určen pro posuvné brány do 500 kg. Kompletní sada obsahuje motor, maják, klíčový ovladač, fotobuňky a dálkový ovladač. Díky vestavěné řídící jednotce a předpřipravené kabeláži se stává instalace toho zařízení velmi jednoduchou záležitostí. V případě výpadku el. proudu, lze bránou mamipulovat manuálně.

Typ FAAC 741je konstruován pro brány do 900 kg, jedná se o pohon pro běžnou privátní bránu i když svojí silou spíše odpovídá průmyslu. Obdobně model FAAC 720 je konstruován na váhu do 400 kg. Tam, kde nehledíte jen na nejlevnější cenu, ale i na kvalitu, doporučujeme model FAAC 746 do 600 kg. Pohon je v olejové lázni a zajistí tak bezproblémový a dlouhodobý chod pohonu. Jako poslední uvádíme typ FAAC 844 ER, který je určen pro průmyslové brány do 1800 kg.

Více o technických parametrech jednotlivých modelů se dozvíte v sekci Pohony pro posuvné brány.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 4 | Počet stránek 1

       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA