Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Obývací stěny

Nábytek » Obývací stěny

Na vzhledu obývacího pokoje si dává každý rád záležet. Je to reprezentativní místnost, kam zveme své návštěvy, své přátele a známé. Oproti minulosti, kdy obývací stěna sahala často až ke stropu a pokrývala celou jednu stěnu, se vzhled dnešního nábytku podstatně změnil. Obývací stěna dnešní doby působí vzdušnějším dojmem, má jednoduché tvary a často se skládá z různých kusů nábytku, které lze rozmístit podle potřeby.

Moderním obývacím stěnám často dominuje televize s velkou obrazovkou. Od jejího umístění se odvíjí další seskupení nábytku. Na trhu se objevuje spousta variant nábytkových sestav. Ty nás přímo vybízí, abychom si se zařizováním vhodné obývací stěny pohráli. Atraktivní vzhled našemu obýváku zajistí už jen netradiční barva výmalby. Od mdlých nevýrazných odstínů se dávno upustilo. Trendem jsou syté nebo pastelové barvy. V kombinaci s vhodným odstínem nábytku můžeme dosáhnout nevídaných výsledků. Obrovskou výhodou obývacích sestav je rozmístění jejích částí podle potřeby.

Sestavovaný nábytek nám dává prostor pro naši fantazii a kreativitu. Již se nemusíte podřizovat jednolitým obývacím stěnám, sami si můžete zvolit, zda dáte přednost vitrínám, otevřeným či uzavřeným skříňkám, policím či komodám.

 


Probíhá aktualizace databáze.

Pro kompletní nabídku sortimentu v kategorii "Obývací stěny" kontaktujte naše obchodníky.

Najít "Obývací stěny" v celém sortimentu.
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA