Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Ložnice

Nábytek » Ložnice

Ložnice by měla být oázou klidu našeho domu či bytu a stává se tak nejméně frekventovanou místností. Ve spánku čerpáme nové fyzické a psychické síly do nového dne, proto vybavení a vzhled ložnice volíme tak, aby došlo k útlumu naší aktivity. Požadovaného efektu dosáhneme především správným výběrem barev a vybavením interiéru.

Pokud si chceme skutečně odpočinout, vhodnou barvu do ložnice volíme z palety studených odstínů nebo jemných pastelových barev. Jasné a syté odstíny v ložnici nejsou skutečně dobrou volbou. Ložnice by měla působit lehce a vzdušně. Také proto, abychom se tak cítili i my. Proto, aby se naše ložnice nestala skladištěm různých drobných předmětů, šatstva či sušáků na prádlo volíme sestavy nábytku s dostatečnými úložnými prostory. Trendem dnešní doby jsou nábytkové sestavy v jednoduchém designu s dostatečným množstvím úložných prostor. Obvyklá nábytková sestava do ložnic obsahuje šatní skříň, komodu, postel a noční stolky. Jako materiál výrobci často využívájí lamino pro jeho snadnou údržbu a širokou škálu dezénů.

Udělejte si ze své ložnice místo, které vás oddělí od každodenního šumu a uděláte tak i další krok ke svému psychickému a fyzickému zdraví.

 

 

 

 

 


Probíhá aktualizace databáze.

Pro kompletní nabídku sortimentu v kategorii "Ložnice" kontaktujte naše obchodníky.

Najít "Ložnice" v celém sortimentu.
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA