Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Kuchyňské linky

Nábytek » Kuchyňské linky

Každý, kdo si chce pořídit novou kuchyňskou linku, je postaven před základní otázky: „Co mám od nové kuchyňské linky vlastně očekávat? Na co si mám dát pozor?“

V každém případě je třeba si uvědomit, že novou kuchyňskou linku pořizujeme na dlouhou dobu. Životnost kuchyně se počítá na desítky let. Přesvědčení, že investice do nového kuchyňského nábytku se značně prodraží, už není v dnešní době pravdivé. Na trhu se objevují solidní funkční kuchyňské linky za dostupnou cenu. Záleží ovšem na použitém materiálu. Na kuchyňské korpusy se nejčastěji používají laminované dřevotřískové desky. Výhodou je pestrá škála barevných variant a imitaci dřeva, která je téměr k nerozeznání od dřeva pravého. Jsou snadono omyvatelné a hygienicky odolné.

Pracovní deska by měla být v minimální šířce 28 mm. Dřevotřískové pracovní desky se stále těší velké oblibě kvůli jejich odolnosti, kvalitě a cenové dostupnosti. Zaměřte pozornost také na rozmístění úložných prostor, jejich hloubku a funkčnost nábytkového kování. Měli byste mít pohodlný přístup ke kuchyňským potřebám, dostatečný prostor pro větší kusy nádobí a naopak plytší šuplíky pro uložení příborů. Dřez bývá obvykle umístěn tak, aby mezi sporákem a dřezem byla část praconí desky.

Před pořízením nové kuchyňské linky je potřeba rozvrhnout umístění ostatních spotřebičů v celé kuchyni tak, abychom měli všechno pohodlně po ruce. Kuchyně dodáváme v demontu, tudíž je potřebné všechno pečlivě rozvrhnout a přeměřit, zvážit rozmnístění osvětlení, řešení odpadů a přípojek.


Probíhá aktualizace databáze.

Pro kompletní nabídku sortimentu v kategorii "Kuchyňské linky" kontaktujte naše obchodníky.

Najít "Kuchyňské linky" v celém sortimentu.
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA