Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Kovové postele

Nábytek » Kovové postele

Na našem trhu se objevují různé typy postelí, jako jsou postele z masívu, čalouněné postele, postele z laminátu a postele kovové. Nyní zaměříme svou pozornost na ne až tak typické a rozšířené postele z kovu.

Lidé, kteří se rozhodnou pro postel z kovu se řadí mezi zákazníky s vyhraněným vkusem. Koupí kovové postele do své ložnice, sem vnesou netradiční zajímavý prvek, který vyžaduje pečlivý soulad s ostatním interiérem ložnice. Kovové postele se vyrábí jak v jednoduchém designu, tak s bohatými ornamenty a zdobením. Často se kov kombinuje s přírodním materiálem jako je dřevo nebo ratan. Přidáním přírodního prvku se celkový dojem z kovové postele takzvaně oteplí, zpozitivní.

Na první pohled by se mohlo zdát, že o pevnosti kovové postele by se dalo pochybovat, opak je však pravdou. Mezi velké výhody kovových postelí patří jejich pevnost, dlouhověkost, nízká hmotnost a snadná údržba.

Prohlédněte si nabídku kovových postelí v našem e-shopu, nechte se vtáhnout do minulosti výběrem postele v retro stylu nebo vneste do své ložnice určitou nadčasovost a moderní design.

 


Probíhá aktualizace databáze.

Pro kompletní nabídku sortimentu v kategorii "Kovové postele" kontaktujte naše obchodníky.

Najít "Kovové postele" v celém sortimentu.
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA