Nacházíte se na: Úvodní strana » Koupelna » Koupelnový nábytek

Koupelna » Koupelnový nábytek

Moderní koupelnový nábytek je funkční, praktický a pohledný. Kromě nároků na odkládací prostory různých velikostí tak vhodně dotváří atmosféru celé koupelny. K dispozici jsou kompletní sety koupelnového nábytku, zpravidla skříňka s umyvadlem, zrcadlo i doplňkové skříňky v jednom designu.

 

Pro ty, kteří už nějaký nábytek v koupelně mají a chtějí pouze dokoupit komponenty nebo by se jim do koupelny celé sestavy nevešly, tak nabízíme samostatné koupelnové skříňky a poličky, kam se dá uložit řada v koupelně běžných věcí od fénu, přes hřebeny, kartáčky na zuby až po prací prášky.

 

Velmi oblíbené jsou zejména vysoké skříňky a to jak s poličkami či zásuvkami, tak v poslední době se stále populárnějšími koši na prádlo. Volit je možné i samostatné skříňky nad umyvadlo, známé také jako galerie či galerky, a to jak v provedení plastovém, tak i např. hliníkové nebo dřevěné. Stálicí jsou pak umyvadlové skříňky, které nabízejí sadu nábytku s vhodným umyvadlem a tvoří tak kompaktní celek.

 

Každý koupelnový nábytek je vybaven povrchovou vrstvou odolávající vlhku i páře, vyznačuje se tak dlouhou životností.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA