Nacházíte se na: Úvodní strana » Koupelna

Koupelna

Náš virtuální hobbymarket vám nabízí kompletní vybavení koupelny. Zakládáte novou, chcete rekonstruovat tu starou nebo jenom sháníte vhodný doplněk? Vyberte si ze široké nabídky našich výrobků.

 

Nejprve se musíte rozhodnout, jestli chcete vanu, sprchový kout nebo rovnou masážní box či parní lázeň. Van nabízíme opravdu nepřeberné množství, od klasických, přes rohové až po luxusní vybavené hydromasážními tryskami nebo zabudovanou výřivkou. K vanám samozřejmě máme skladem veškeré příslušenství – termostatické baterie, výpustě, paravany a zástěny. Pokud se rozhodnete pro sprchový kout, můžeme vám nabídnout kompletní sety nebo jednotlivé části, jakými jsou například sprchový masážní panel, závěsy a různě veliké a hluboké vaničky, mezi kterými si jistě vyberete.

 

Do koupelny dále patří umývátka nebo umyvadla (máme na výběr z téměř 50ti druhů) a k nim vodovodní baterie, zrcadla a koupelnový nábytek. I zde i můžete zvolit buď předpřipravené sety nebo jednotlivé části – skříňky nad nebo pod umyvadlo či doplňkové skříňky a poličky.

 

Pro WC máme obrovský sortiment keramických záchodů a bidetů včetně instalačních modulů pro zabudování do zdi.

 

Vaši koupelnu dokážeme vybavit podlahovými žlaby a rošty pro lepší odtékání vody, koupelnovými radiátory na sušení ručníků a celou řadou doplňků, které se vám jistě budou hodit.7

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA