Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Komody a botníky

Nábytek » Komody a botníky

Je tak nenápadný a přitom nám poskytuje sloní službu. Můžeme ho dát do každé místnosti, bude se tam skvěle vyjímat a sloužit k určenému účelu. O kom nebo o čem je řeč? O praktickém kusu nábytku s mnohonásobným využitím, kterému říkáme komoda. Jestli se stále rozmýšlíte, zda pořídit či nepořídit, naše odpověď zní jednoznačně ano.

Komoda má snad jako jediný kus nábytku nejvšestranější využití. Najdeme ji v předsíních, kuchyních, ložnicích či obývacích pokojích. Je praktická jak z hlediska využití úložného prostoru, kam můžeme uložit nejrůznější drobnosti, tak z hlediska estetického. Komoda Vám s úspěchem nahradí polici pro dekorace, květiny, ale také místo pro nejrůznější elektroniku. Zda ji využijete třeba jako noční stolek, prádelník či peřináč záleží jen na Vás. Na uložení bot si ovšem příliš nehodí, doporučujeme vyklápěcí botníky k tomu účelu konstruované.

Komody se vyrábí nejčastěji z lamina - výhoda je variabilita barevného provedení, z masívu, ale také z ratanu, skla nebo chromu. Důležitý je soulad s ostatními kusy nábytku a použitý materiál v ostatním interiéru.

V našem e-shopu naleznete nejrůznější typy komod z lamina a masívu, noční stolky, peřináče, prádelníky a botníky. Vyberte si sami svého všestranného pomocníka.

 

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA