Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Knihovny a regály

Nábytek » Knihovny a regály

I v dnešním světě počítačů mají klasické knihy stále svoje příznivce. Milovníci knih se těžko smířují s elektronickou variantou jejich čtenářské vášně. Je v tom určitá dávka nostalgie, chtějí si knihu osahat, listovat v ní, cítit její vůni. A pokud narazí na skutečně dobrou knihu, těžko se jí vzdávají a okamžitě ji řadí do své sbírky.

To je jeden z důvodů, proč jsou knihovny a regály stále oblíbeným kusem nábytku v českých domácnostech. Avšak v dnešní moderní době mají knihovny všestrannější využití než v minulosti. Stávají se designovou záležitostí a člověk nemusí být zrovna vášnivý čtenář, aby našel uplatnění pro tento tradiční kus nábytku. Moderní knihovny a regály nabízí zajímavou možnost pro umístění dekorací, knih, časopisů a jiných předmětů. Pro mnohé designéry jsou knihovny a regály nepostradatelným prvkem při navrhování interiéru.

Trendem dnešní doby jsou knihovny v jednoduchém stylu. Na výběr je otevřená nebo uzavřená varianta. Snad nejvíce sluší knihovnám přírodní materiály, proto se často setkáváme s knihovnami z masívu nebo imitací dřeva. Knihovna tak působí odlehčeným dojmem, oproti minulosti, kdy byla spíše ponurým těžkopádným kusem nábytku.

Knihovny a regály poskytnou zajímavé řešení Vašeho interiéru s variabilními možnostmi.

 


Ve složce "Knihovny a regály" naleznete také:

Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA