Nábytek » Kancelářský nábytek

Nejen doma, ale i v práci bychom se měli cítit příjemně. Vzhled a vybavení kacelářských prostor má vliv na náš pracovní výkon. V příjemném prostředí se nám zvyšuje energie a chuť do práce a naopak ve stísněném a negativním prostředí se energie snižuje. Spousta lidí tento faktor v práci podceňuje, avšak vzhledem k času strávenému v práci během našeho života je působení prostředí na naši psychiku nemalé. Každý jistě ocení, když bude moci strávit svůj pracovní čas v příjemné a útulné kanceláři, než se trápit po celou pracovní dobu v nevyhovujících podmínkách.

Jistě se shodneme na tom, že alfou a omegou kancelářského nábytku je kvalitní židle a stůl. Od kancelářských židlí se očekává pohodlné a zdravé sezení. Kancelářské židle jsou opatřeny nastavitelným opěradlem, sedákem a područkami. Je důležité, aby židle poskytovala správnou oporu páteře, především v její bederní části. Díky nastavitelnosti jednotlivých komponentů, můžeme židli nastavit individuálně dle požadavků každého z nás. Chodidla by se měla dotýkat celou plochou země a kolena by měla svírat úhel 90 stupňů. Často se při práci na židli potřebujeme pohybovat. Pevný pětiramenný podstavec s dobře funkčními kolečky tvoří bezpečný základ každé židle. Výběr kancelářského stolu záleží na Vašem požadavku na pracovní prostor. Vybírat tak můžete jak z jednotlivých počítačových stolů, tak ze stolových kancelářských sestav, které poskytují dostatek pracovní plochy. Zoufalý nedostatek místa pro dokumenty a jiné potřeby řeší kontejnery a kancelářské skříně.

Vytvořte pěkné pracovní prostředí pro sebe i své zaměstnance tak, aby jste se Vy i Vaši zaměstnanci cítili v práci co nejlépe.Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA
Skříňka pod umyvadlo KOLO Rekord 50 cm bílá s hranatým umyvadlem 89391 PRAVA

Skříňka pod umyvadlo KOLO Rekord 50 cm  bílá s hranatým umyvadlem 89391 PRAVA

Zvýhodněná cena bílého provedení s pravým otvíráním, pouze do vyprodání zásob. SKLADEM.

Cena: 5 790,- Kč