Zahrada » Jezírkové fólie a geotextilie

Izolace fóliových bazénů a jezirek je v poslední dobe stále žádanější službou a to z důvodu vytvoření vlastního relaxačního prostředí, jehož umístění si zvolíte práve tam, kde Vám to nejvíce vyhovuje. Jezírková fólie je určena k hydroizolaci zahradních jezírek, rybníků, biotopů a dalších vodních ploch (koupací nádrže, požární nádrže, rybníky a další). Jednotlivé pásy jezírkové fólie se snadno svařují do jakéhokoliv požadovaného rozměru a tvaru.

Každý majitel zahrádky nebo předzahrádky zná geotextilie. Co se za tímto pojmem skrývá? Geotextilie jsou tkané, pletené ci netkané textilie, vyrobené z vysoce kvalitního polypropylenu (PP) a polyesteru (PES). Jsou odolné vůči plísním a bakteriím, snášejí jak alkalické, tak kyselé prostředí, odolávají obvyklým rozpouštědlům. Pokud jsou vystaveny slunci, podléhají po určité době degradaci vlivem UV záření. Geotextilie má výbornou prútažnost, odolná proti prorůstání kořínku rostlin a je přizpůsobivá členitosti podkladu. Jako podklad slouží pro jezírkovou fóli právě fólie geotextilní.

Skoč na navigaci


Počet produktů: 15 | Počet stránek 1

       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA