Suché dielektrické rozpouštědlo pro elektroniku SAF CLEANER 400 ml

Fotogalerie: Suché dielektrické rozpouštědlo pro elektroniku SAF CLEANER 400 ml
Výrobce Faren
Dostupnost 2 dny
Kód produktu ELM0188
Kategorie Elektrotechnika
Záruka 2 roky
ks
422,- Kč


Doprava zdarma
Specifikace
Faren | Suché dielektrické rozpouštědlo pro elektroniku SAF CLEANER 400 ml

SAF CLEANER v kapalné formě (L) nebo ve formě spreje (S)  je nehořlavé bezpečné rozpouštědlo,  určené pro čištění a odstranění oxidace z libovolného typu elektronického nebo elektromechanického  zařízení.

Dielektrické vlastnosti výrobku dovolují použít tento produkt na „živých“ obvodech, což nabízí významnou výhodu v praktickém použití, funkčnosti a bezpečnosti.  Rychle vysychající  výrobek je ideální všude tam, kde se vyžaduje totální čištění bez ochranných nebo lubrikačních komponent.

SAF CLEANER čistí, odmašťuje a odstraňuje oxidaci ze všech elektrických  a elektronických zařízení , jako jsou desky tištěných spojů, serva, dálkové spínače, desky koncovek, tištěné okruhy, integrované obvody atd. Je ideální pro odstraňování deoxidačních tavících past po pájení komponent na tištěné obvody. ideální pro údržbu spojitého svařování drátem jak v mechanických, tak v elektronických aplikacích. Nepoškozuje plasty ani lakové povlaky. Odmašťuje  a rozpouští karbonové depozity na elektronických kontaktech a obnovuje správné napětí.

SAF CLEANER je dielektrický až do 50,000 Voltů ve vzdálenosti 1 cm. Proto může být použit na „živých“ obvodech.    

SAF CLEANER S (sprej)
Nastříkejte silně s použitím prodlužujícího nástavce, v případě potřeby s využitím stlačeného vzduchu pro odfoukání přebytku produktu. V případě  obzvlášť znečištěných desek obvodů s usazenými depozity opakujte operaci podle potřeby.

SAF CLEANER L (kapalina)
Aplikujte pomocí štětce, nízkotlakým postřikovačem nebo ponořením s využitím komponent mycí nádrže nebo ultrazvukové myčky.

POZNÁMKA: Pro kontrolu kompatibility (snášenlivosti) produktu s různými plasty použijte tabulku připojenou k tomuto technickému listu produktu. 

Elektronika, elektrotechnická a elektromechanická zařízení
Oprava a údržba elektrických strojů
Opravy domácích elektrických spotřebičů
Elektrikáři


Děkujeme, že si prohlížíte produkt Suché dielektrické rozpouštědlo pro elektroniku SAF CLEANER 400 ml. Pokud je možný výběr z více barevných provedení, uveďte prosím Vaši volbu do poznámy k objednávce. U některých produktů je možné objednat pouze celá balení, pokud není uvedeno v popisu a tato situace nastane, bude Vás kontaktovat náš zákaznický servis. V případě, že se jedná o výrobek z kategorie Domácí a průmyslová chemie, je možné si technické a bezpečností listy ke zboží stáhnout zde

Technická specifikace

balení 400 ml Aerosol