Eisl sprchový set Champagne DX1000CACS

Fotogalerie: Eisl sprchový set Champagne DX1000CACS
Další obrázky:
Fotogalerie: Eisl sprchový set Champagne DX1000CACS Fotogalerie: Eisl sprchový set Champagne DX1000CACS Fotogalerie: Eisl sprchový set Champagne DX1000CACS
Výrobce EISL SANITAR
Dostupnost 5 dnů
Kód produktu EIS0097
Kategorie Sprchové sety
Záruka 2 roky
ks
1 890,- Kč


Doprava zdarma
Specifikace
Oblíbený sprchový set od rakouské značky EISL. Kompletní řešení pro Vaši koupelnu. Set se skládá z rozměrné horní sprchy, ruční sprchy, kovocé tyče a hadice k napojení na vodovodní baterii. Další parametry: - z nerezi s kvalitním chromováním a plastovými doplňky - moderní design, pravoúhlé lomení - kruhový profil tyče o průměru 26 mm - integrovaný přepínač pro hlavovou sprchu a ruční sprchu s tlačítkovým nastavením dvou poloh sprchování a výškově nastavitelným úchytem - velká obdelníková hlavová sprcha 25 x 20 cm -- sprchová hadice 150 cm připojovací hadice k baterii a montážní balíček v ceně - bez vodovodní baterie Hodí se ke všem dostupným vanovým či sprchovým bateriím. AKCE!!! Akční cena platí do vyprodání zásob !!!

Technická specifikace

       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA