Nacházíte se na: Úvodní strana » Nábytek » Dětský nábytek

Nábytek » Dětský nábytek

Snad každý rodič pořídí dítěti jako první kus nábytku dětskou postýlku. Ať už do vlastního dětského pokoje nebo k rodičům do ložnice. Výběr dětské postýlky by se něměl podceňovat. Postýlka by měla být pevná, z kvalitního materiálu se zdravotně nezávadnou povrchovou úpravou. Protože dítě roste, doporučuje se pořídit postýlku s nastavitelným roštem. Takový dětský nábytek poslouží dítěti často až do školního věku. S nákupem dětské postele proto nemusíte spěchat. Nezapomeňme, že je potřeba pořídit kvalitní dětskou matraci pro zdravý vývoj páteře. Pro snadnou manipulaci při přebalování je výhodné pořídit do místnosti přebalovací pult, který nám zároveň nabízí využití úložných prostor pro uskladnění věcí a pomůcek pro přebalování, tak aby maminka nemusela od dítěte odcházet a měla všechno po ruce. Některé maminky preferují po narození miminka pořízení dětské kolébky. Tak si může spící dítě přesunout tam kam potřebuje.

Tak jako s dítětem roste jeho postýlka, to samé pravidlo platí o ostatních kusech dětského nábytku. Čím je dítě větší, tím vzrůstá požadavek na úložný prostor. Ze začátku je to drobné oblečení a pár hraček, ale později se potřeby dítete mění, přibývá hraček, většího oblečení, pak školní pomůcky, knihy..zkrátka všechno se mění v závisloti na věku dítěte, jeho zájmech a potřebách. Brzo zjistíme, že se v pokoji naší ratolesti nachází více věci než máme my sami pro svou potřebu. Výhodou velkých úložných prostor je snadné uklízení i pro děti.

Při zařizování dětského pokoje je důležité, aby se v něm dítě cítilo dobře. Větší děti je možné přizvat ke konzultaci, jak by si představovalo, aby jejich pokojíček vypadal. Je to vlastně místo, kde budou trávit svůj volný čas, hrát si, učit se, odpočívat, spát.. Je důležité vytvořit dítěti dostatečně velký prostor na hraní, ale zároveň prostor pro kreslení, tvoření a učení. Moderní dětské stěny splňují požadavky jak na úložný prostor, tak na pracovní plochu. Důležitou pozornost je třeba věnovat zvoleným barvám dětského pokoje. Jakou barvu dítě preferuje je možné vypozorovat třeba z toho, jakým barvám dítě dává přednost při kreslení.

Sestavte si u nás pokoj pro Vaše děti, mimo jiné zde naleznete nezbytné jídelní stoličky a ohrádky na hraní pro nejmenší.Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA