Nacházíte se na: Úvodní strana » Bazény a vířivky

Bazény a vířivky

Dříve bylo vlastnictví bazénu na zahradě považováno za naprostý luxus, dnes si ho však může dovolit každý. V naší nabídce jsou cenově velmi atraktivní bazény s kartušovou či pískovou filtrací různých objemů a velikostí. I pro vás vybereme ten vhodný. Stračí si ujasnit několik základních parametrů, zvážit možnost umístění a po té nás kontaktovat – nabídku na míru vám zpracujeme zcela zdarma.

 

K bazénům samozřejmě patří celá řada vybavení, které u nás nakoupíte levněji než v kamenných obchodech. Máme široký sortiment filtračních systémů a náhradních náplní, bazénových schůdků a podložek.

 

Pro dosažení dokonale čisté vodě v zahradním bazéně je potřeba pravidelně používat vhodnou chemii. Kromě klasických chlorových tablet umístěných ve skimmeru máme celou řadu přípravků na pročištění vody (vločkovače) nebo její odřasení. 

 

Pro zazimování bazénu je vhodné vždy vypustit část vody, použít speciální zazimovací přípravek a přikrýt bazén plachtou, která ho ochrání před účinky mrazu. Také tyto pomůcky naleznete v sekci bazénů.

 

Pokud nechcete bazén a rozhodli jste se pro masážní výřivku, jste také na správném místě. V nabídce máme šestnáct druhů luxusních venkovních výřivek, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. 

 

Pro děti máme připraveny vodní míče, houpačky, branky a další věci, které jim pobyt v bazénu zatraktivní a vám umožní na chvíli si odpočinout – třeba na fleecovém lehátku značky ZIP s motivy znamení zvěrokruhu.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA