Nacházíte se na: Úvodní strana » Barvy - Laky

Barvy - Laky

Celý sortiment, který dnes nabízí specializované kamenné obchody stejného názvu naleznete i v našem virtuálním hobbymarketu. Barvy pro profesionály i domácí kutily – v naší nabídce najdete vše od univerzálních barev Akryl až po akrylátové a silikonové fasádní nátěry.

 

Matné bílé, rychleschnoucí disperzní barvy s vysokou krycí schopností Latex, se dají využít rovněž jako přídavek do klasických malířských nátěrů pro zlepšení jejich vlastností.

V podkategorii interiérové malířské barvy naleznete pestrou paletu profesionálních malířských barev – jsou zde barvy disperzní, speciální, dekorační, ale také tmely a štuky.

Pro vlastní namíchání ideální barevné palety pro váš interiér či exteriér máme celou řadu tónovacích přípravků a barev v cenách již od 61Kč.

 

Před samotným malováním je vhodné ošetřit namáhané či vlhnoucí zdivo (nebo jiný podklad) penetračními a ochrannými nátěry. Zvolte si pouze správný druh a po zaschnutí můžete začít malovat.

 

Vodou ředitelné barvy na kov HET Akryl Primer mají vysoce antikorozní účinky a hodí se jako základní nátěr všech kovových povrchů.

 

Na ochranu dřeva vám nabízíme nepřeberné množství lazur a olejů – ten nejvhodnější pro vaše účely si nejlépe zvolíte podle přehledné tabulky. V nabídce máme také impregnační základové barvy a celou škálu čistících a ošetřujících přípravků. Vše té nejvyšší kvality firmy Remmers.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA