Nacházíte se na: Úvodní strana » Autopříslušenství

Autopříslušenství

Nabízíme vám kompletní příslušenství pro vašeho miláčka na čtyřech nebo dvou kolech. Víte co všechno patří do povinné výbavy automobilu? Mimo jiné je to také výstražný trojúhelník (od 64Kč), nářadí na výměnu kola (profi set u nás zakoupíte v ceně od 1235Kč), autolékárnička (od 205Kč) a nezapomeňte, že od 1. 1. 2011 do povinné výbavy přibude také reflexní vesta (od 49Kč)! Na požádání pro vás vytvoříme také vhodný set na míru - kontaktujte naše odborníky.

 

K bezpečnosti v automobilu přispívá také certifikovaný hasící přístroj. V naší nabídce je několik velikostí práškových hasících přístrojů do auta v objemu 1 až 4 litry a nabízíme také praktický a skladný vysoce účinný hasící sprej o objemu 500ml.

 

Pro vybavení garáže máme celou řadu autovysavačů, startovacích zařízení a svítilen. Nezapomeňte si také objednat nabíječku autobaterií – není nic horšího, než když nemůžete nastartovat.

 

Pro náročné doporučujeme luxusní cestovní chladničku/ohřívačku značky Black&Decker – napájí se 12V a je schopna ochladit potraviny o 27 °C oproti venkovní teplotě a ohřívat pokrmy nebo nápoje až na 50 °C.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA