Nacházíte se na: Úvodní strana » Zahrada » Altány

Zahrada » Altány

Chcete si na Vaši zahradu pořídit menší krytý prostor pro odpočinek nebo grilování? Nelíbí se Vám tradiční chatky nebo zahradní domky? Hledáte vzdušnější a mobilnější řešení? A co takhle zahradní altán?

Ano, řeč je o altánech, které mohou být a bývají oázou klidu a pohody. Zahradní altán patří neodmyslitelně k většině zahrad. Slouží nejen k odpočinku a posezení, ale i může sloužit i jako optický předěl zahrady od domu nebo jiného místa na pozemku.

Nabízíme také párty stany, které perfektně poslouží k firemním akcím či rodinným oslavám. Jako doplněk je možné zvolit moskitiéru nebo bočnice, které chrání před povětrnostními podmínkami.

 Každý zahradní altán je opatřen povrchovou textilií z polyesteru nebo polyetylénu. Tkaniny z polyesteru vynikají svou stálobarevností, nízkou savostí (rychle schne) a nemačkavost. Vybrat si tak můžete z pestré škály barev. K určitým druhům altánů si můžete koupit i plachtu z PE, na níž bočnicích výrobci zakomponovali průhledné okénko. Takové bočnice jsou vhodné k altán párty stanům. Důležitým požadavkem na zahradní altán je bezpochyby pevnost jeho konstrukce. Určitě každého napadne, že by takový altán měl odolat minimálně větru o průměrné síle, déšť a hlavně chránit před sluníčkem. O povrchových materiálech jsme se již zmiňovali výše a vzhledem k jeho složení je jasné, že roli poskytnutí stínu a přístřešku před deštěm splňují, avšak musíme počítat s tím, že zahradní altány jsou primárně určeny jako ochrana proti slunci! Zahradní altán není deštník! Co se týče konstrukcí, naskýtá se zde několik možností. Buď si můžete pořídit jednoduchý altán s 5-ti vrstvým kartonovými tyčemi nebo altán s tyčemi z hliníku a oceli nebo altán se složitější kovovou konstrukcí. Nejsou ani výjimkou zahradní altány s celodřevěnou konstrukcí, ale dřevo je potřeba vhodně ošetřovat.

 

Skoč na navigaci


Počet produktů: 6 | Počet stránek 1


Zahradní altán
2 054,- Kč       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA