Nacházíte se na: Úvodní strana » Agro chemie

Agro chemie

Pokud jste se rozhodli pěstovat na své zahrádce hospodářské plodiny ve velkém nebo pouze pro potěšení, určitě se z času na čas setkáte s nějakými škůdci či nemocemi, které napadnou vaši úrodu. Nabízíme pro vás komplexní možnost chemické ochrany proti všem nepřátelům zdravých jablíček a jiného ovoce či zeleniny.

 

Přípravků pro preventivní ošetřování nebo proti konkrétnímu škůdci je opravdu mnoho a proto se před nákupem podívejte do naší poradny. Najdete v ní seznam plodin a popisy nemocí, díky kterým jednodušeji zvolíte správný přípravek pro ošetření a jeho následnou aplikaci. Pokud byste potřebovali poradit – s důvěrou se obraťte na naše odborníky, kteří vám rádi doporučí vhodný přípravek.

 

Kromě komplexní ochrany proti škůdcům, plísním, plevelům nebo okusu zvěří nabízíme také velký sortiment hnojiv, pomocných látek a enzymů.

 

Chcete aby váš trávník odpovídal vašim představám? Doporučujeme zakoupit jedno z našich osiv, které také najdete v této sekci. Osiva Wolf Garten jsou jednou z nejlepších možností pro ztížené terény či místa náročná na zakládání trávníku. Nabízíme například trávníkové osivo pro stinná místa, rekultivační směsi a dlouhodobě zatížitelné trávníky bez nutnosti předchozího rytí. Tato osiva mají jako jediná v ČR naprosto unikátní záruku klíčivosti.

 

PORADNA - pro vstup do poradny klikněte ZDE.

 Vyberte podkategorii:
       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA