Detektor CO SAFE 0242 - měření oxidu uhelnatého

Fotogalerie: Detektor CO SAFE 0242 - měření oxidu uhelnatého
Další obrázky:
Fotogalerie: Detektor CO SAFE 0242 - měření oxidu uhelnatého Fotogalerie: Detektor CO SAFE 0242 - měření oxidu uhelnatého
Výrobce
Dostupnost 3 dny
Kód produktu CERV090
Kategorie Detektory CO
Záruka 2 roky
ks
828,- Kč


Doprava zdarma
Specifikace

DETEKTOR OXIDU UHELNATÉHO - MĚŘÍCÍ ZAŘÍZENÍ - MODEL SAFE-0242
Měřící zařízení poskytuje v domácnostech ochranu před smrtelným nebezpečím v podobě oxidu uhelnatého (CO). Zařízení je vybaveno inteligentním LCD displejem, který zobrazuje aktuální zjištěnou úroveň koncentrace oxidu uhelnatého (CO) a poslední naměřené hodnoty uchovávané v integrované paměti. Indikace jsou zobrazeny v rozmezí 0 až 999PPM *.
Zařízení provádí opakovaná měření každých 15sec. Překročení maximální úrovně CO je opticky indikováno (červenou LED diodou „ALARM“) a akustickým poplachem (hlasitě pulsujícím o síle signálu 85 dB). Měřící zařízení oxidu uhelnatého je vybaveno tlačítkem Test / Reset, které je schopno jak ověřování správného fungování zařízení tak slouží k zobrazení nejvyšší naměřené úrovně CO zjištěné od okamžiku, resetu paměti zařízení.
Stav senzoru, baterií a vnitřních obvodů je monitorován systémem automatického ovládacího zařízení účinnosti. V případě zjištění závady, se na LCD displeji zobrazí informace odpovídající zjištěné závadě a spustí se bezpečnostní signál. SAFE 0242 je moderní jednoduše ovladatelný detektor, který prostřednictvím bateriového napájení (3ks alkalické baterie AA) umožňuje umístění zařízení v optimální pozici se snadnou údržbou. Zařízení je možné instalovat jak na stěnu, tak na strop místnosti.
Malé zařízení elegantního designu disponuje japonskou technologií elektrochemického senzoru nové generace, který je vhodný pro všechny obytné prostory. Technologie elektrochemického senzoru nové generace, poskytuje až o 40% delší životnost než je tomu u jiných detektorů CO nabízených v současné době na našem trhu.
Oxid uhelnatý je bezbarvý plyn, bez chuti a zápachu, který vzniká při špatném spalování fosilních paliv, jako je uhlí, ropa, zemní plyn, LPG, uhlí a dřevo. Může být také produkován špatně udržovanými nebo porouchanými palivo spalujícími spotřebiči určenými k vytápění v domácnostech, jako jsou například: kotle, plynové spotřebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilační systémy nebo poškozené potrubí určené k odvodu spalin.
Mezi časté příznaky otravy CO patří bolesti hlavy, nevolnost, únava či bolest svalů - tyto však mohou být snadno zaměnitelné s diagnózou chřipky. Je proto důležité chránit svou rodinu a domov detektory oxidu uhelnatého.
Výhody zařízení
Pokročilá Elektrochemická technologie snímání - made in Japan
Podsvětlený, inteligentní LCD displej s maximálním rozmezím 0 až 999 PPM
„MIKRO“ velikost a malé rozměry činí toto zařízení velmi elegantním
Hlasitý alarm signalizace
Funkce Test / Reset - ověřování správného fungování zařízení
Funkce nejvyšší naměřená úroveň CO v paměti
Bateriové napájení – zajišťuje ochranu i v případě výpadku proudu
Instalace na stěnu, nebo strop
Signalizace nízkého stavu baterií a poruchy senzoru
Nízké náklady na provoz, malé rozměry a hmotnost
Jednoduchá montáž a manipulace
Moderní a elegantní design
Záruka 24 měsíců
Měřící zařízení oxidu uhelnatého má certifikát potvrzující shodu s požadavky české technické normy ČSN-EN 50291: 2001 pro domácí detektory oxidu uhelnatého. Soulad s touto normou byl potvrzen nezávislou výzkumnou laboratoří TÜV Rheinland.
*pro koncentrace v rozsahu 0 - 30 PPM je označení "0".
Technické parametry výrobku
Technologie senzoru: Elektrochemická technologie Zdroj: DC, tři 1,5 V alkalické baterie typu AA (jsou součástí balení)
Způsob montáže: Na stěnu (šrouby jsou součástí balení)
Signalizace
Překročení přípustné koncentrace CO: Akustický alarm 85 dB a vizuální (červená LED dioda), údaj na panelu LCD o zjištěné koncentraci.
Indikace nízkého stavu baterie baterie: Zpráva „Lb“ na panelu LCD, doprovázená pípnutím spolu s indikací červené a zelené LED diody.
Indikace na LCD panelu: Současná úroveň koncentrace CO v rozmezí 0 až 999 PPM* „Lb“ - vybitá baterie, „Err“ - porucha jednotky.
Funkce Test/Reset: Tlačítko kontroly, údržby zařízení a pro vyvolání paměti nejvyšší naměřené koncentrace CO. Po jeho stisknutí řídící jednotka provádí test nebo můžete kontrolovat zobrazení nejvyšší úrovně CO zjištěné od okamžiku, resetu paměti zařízení.
Pracovní teplota: + 4°C až + 40°C , vlhkost: 10% - 95% RH nekondenzující.
Skladovací podmínky: Teplota: -20 °C - +60 °C Vlhkost: 5% - 95% RH
Rozměry: 100 x 33 mm
Schválení: ČSN-EN50291:2001
Známky: CE
Záruka: 24 měsíců


Technická specifikace

       Dotazy a objednávky
226 805 038
info@vseprohobby.cz

Osobní odběr: 3x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště - Kunovice.

 

Nově 80 výdejních míst DPD Parcel Shop


AKČNÍ NABÍDKA